لیست اخبار صفحه :1
نگران سفر در فصل سرما نباشید

نگران سفر در فصل سرما نباشید

اتوبوسهای VIPمجموعه سیروسفر در کنار سیستمهای پیشرفته ای نظیر وای فای و صندلیهای مانیتور دارامکانات بسیار مناسبی از نظر تهویه هوا دارند که می توانند از نگرانیهای شما در طول سفر بکاهند با این حال به شما پیشنهاد می کنیم در زمان انتخاب صندلی صندلیهای عقب تر را انتخاب کنید که با باز و بسته شدن درب موج هوای سرد شما را غافلگیر نکند.

رعایت بهداشت، سلاح اصلی مبارزه با کرونا

رعایت بهداشت، سلاح اصلی مبارزه با کرونا

مدتی است که ویروس کرونا به ایران آمده و هم‌زمان با اعلام این خبر، بازار شایعات نیز داغ شده است. در همین راستا باید علاوه بردوری از استرس بیجا و آمادگی کامل جهت مقابله با این ویروس، مراقب دام شایعات نیز باشیم و از انتشار خبرهای غیر واقعی که باعث ضعف روحیه افراد شده و یا برعکس باعث اهمال کاری و درنتیجه شیوع بیشتر بیماری می شود بپرهیزیم. توجه داشته باشید آنچه ویروس کرونا را از دیگر ویروس‌های فصلی متمایز می‌کند، سرعت سرایت آن است. بنابراین در ارتباط با این مشکل، لازم است بیش از پیش موارد مهم پیشگیری از ابتلا را مورد توجه قرار دهیم.

اماکن دیدنی اهواز ؛ سفر به سرزمین پل‌های ایران

اماکن دیدنی اهواز ؛ سفر به سرزمین پل‌های ایران

اهواز یکی از شهرهای جنوبی ایران در خاک خوزستان است که تاریخ پرآوازه‌ای را در بطن خود جای داده است. این سرزمین نفت‌خیز به پل‌های دیدنی خود مشهور است؛ این سازه‌های عظیم از جذاب‌ترین جاهای دیدنی اهواز محسوب می‌شوند که در بستر رود کارون زیبایی خود را به رخ همگان می‌کشند. اصالت این شهر باستانی، به دوران پادشاهان عیلامی باز می‌گردد و از آن زمان به‌عنوان منطقه‌ای برای گذران زندگی مردم انتخاب شده است.

توصيه هاي بسيار مهم و جدي براي سفرهاي زمستانی

توصيه هاي بسيار مهم و جدي براي سفرهاي زمستانی

❄️ اگر داروي خاصي مصرف مي كنيد، حتماً همراه داشته باشيد. ❄️ تا حد امكان از رانندگي زير درختان و معابر كوهستاني به دليل احتمال شكستن درخت و ريزش سنگ و بهمن خودداري كنيد. ❄️ در محورهاي كوهستاني، از بوق زدن خودداري كنيد چون ممكن است صداهاي تجميع شده بوق خودروها، باعث تحريك برف انباشته شده و ايجاد بهمن شود. ❄️ وارد جاده ها و معابر فرعي نشويد چون عمليات راهداري، برف روبي و امداد و نجات ابتدا و عمدتاً در مسيرهاي اصلي صورت مي گيرد.

آداب سفر با اتوبوس چیست؟
نکاتی که باید در سفر رعایت کرد.

آداب سفر با اتوبوس چیست؟

سفر با هر وسیله نقلیه‌ای حتی ماشین شخصی‌تان آدابی دارد که باید آن‌ها را رعایت کنید تا بتوانید سفر خوبی را تجربه کنید، اتوبوس هم از این قاعده مستثنی نیست و آداب و قوانین مخصوص به خود را دارد. خوب است هنگام خرید بلیط اتوبوس از این آداب اطلاع داشته باشید. در این نوشته می‌خواهیم با هم این آداب را ببینیم و از آن‌ها مطلع شویم.

چطور از استرس سفرهای هوایی جلوگیری کنیم؟

چطور از استرس سفرهای هوایی جلوگیری کنیم؟

سفر کردن تجربه‌ای لذت بخش و در عین حال استرس‌زاست. امروزه با افزایش اقدامات امنیتی فرودگاه‌ها و دیگر عوامل، بر استرس مسافران افزوده شده است. چه سفری کاری دارید، برای گذران تعطیلات و خوش گذرانی به مسافرت می روید یا برای دیدن خانواده‌تان عازم سفر هستید، با به‌کارگیری راهکارهای ساده می‌توانید از استرس خود بکاهید و مسافرت آرامی را تجربه کنید.